Reklama

Jedzenie, kino i lekcje tańca. Dzisiaj odżyją tarasy Spodka

Redakcja
Centrum Kato, czyli nocny market na tarasach Spodka powraca. Będzie kino, jedzenie, lekcje tańca i muzyka. Imprezy w centrum Katowic co tydzień do końca wakacji.

Wraca nocny market na tarasach Spodka. Długa przerwa była spowodowana nie tylko pandemią i obostrzeniami, ale również szpitalem tymczasowym i punktem szczepień. Gastro Fajer w tym roku będzie miał nową nazwę – Centrum Kato. Przygotowano podobne atrakcje jak w zeszłym roku. – Zaserwujemy soczysty street food, dobrze zaopatrzone bary, muzykę, relaks, kino letnie, niedzielny targ śniadaniowy, sport i przede wszystkim naszą autorską atmosferę – mówi Oskar Olszewski z Centrum Kato.
Będzie tu można zamówić jedzenie z miejscowych lokali gastronomicznych jak Śląska Prohibicja, Amfora, Bajs, Sweet Home Silesia i Kroyone. Jednak nie zabraknie także food trucków z całej Polski. Dostępne będą też dwa bary.

Oprócz jedzenia zaplanowano cykliczne atrakcje. Wróci kino plenerowe. Już dzisiaj, o godz. 21.00, wyświetlony zostanie pierwszy film „Sokół z masłem orzechowym”. W czwartek odbędzie się plenerowa lekcja tańca bachata, w piątek i sobotę na muzycznej scenie zagrają: Spisek Jednego i DJ Pete. W niedzielę, 20 czerwca, podczas kolejnego seansu widzowie zobaczą film „Kłamstewko”.

Centrum Kato odbywać się będzie co tydzień, od środy do niedzieli, do końca wakacji. Godziny otwarcia: środy i czwartki 16.00-24.00, piątki i soboty 16.00-02.00 oraz niedziele 14.00-24.00. Więcej informacji i aktualności można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*