Reklama

Jachty, sprzęt wodny i żeglarze. W piątek rozpoczynają się targi „Wiatr i Woda”

Ł. K.
Duże jachty, luksusowe łodzie motorowe, spotkania z żeglarzami i podróżnikami. Tak w skrócie prezentuje się program drugiej edycji targów „Wiatr i Woda”. Przez 3 dni będzie można zapoznać się z ofertą producentów wszystkiego co pływa lub służy do pływania.

Po raz drugi miłośnicy aktywności na wodzie wezmą udział w Śląskich Targach Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”. Będzie można na nich zobaczyć nowe jachty polskich producentów. Małe żaglówki dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Będą premiery łodzi motorowych, a po raz pierwszy na polskich targach pojawi się mała motorówka z Płocka – Escapade 600. Jednak łodzie to nie wszystko. Na targach zaprezentują swoją ofertę zagraniczni i polscy producenci m.in. pontonów, skuterów wodnych, odzieży żeglarskiej i urządzeń nawigacyjnych. Swoje stoiska wystawią też akweny żeglarskie, firmy czarterowe i inne miejsca do uprawiania sportów wodnych.

Oprócz targów będzie można spotkać znane osoby związane z żeglarstwem. W MCK pojawią się Mateusz Kusznierewicz, kpt. Krzysztof Baranowski i Joanna Pajkowska. Przyjedzie też żeglarska kadra narodowa, która w 2020 roku będzie reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

„Wiatr i Woda” w MCK potrwają od piątku, 10 listopada, do niedzieli. Będą czynne w godz. 10-18 w piątek i w sobotę, a w niedzielę do 16. Wstęp kosztuje od 7 zł do 35 zł. Bilety można kupić na miejscu lub online TUTAJ. Jednocześnie w tych samych dniach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się Śląskie Targi Książki. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*