Reklama

Holenderska firma zatrudni kilkaset osób w Katowicach. Trwa rekrutacja

Łukasz Kądziołka
Nowe miejsca pracy w Katowicach. Holenderska firma rozszerza działalność. W biurowcu w centrum Katowic pracę ma znaleźć kilkaset osób. Rekrutacja specjalistów właśnie się rozpoczyna.

Swoje biura holenderska firma ma w Warszawie i w Katowicach. Zatrudnia w nich łącznie 500 osób. – TMF Group działa w 80 lokalizacjach na świecie, a Polska jest wśród nich jedną z najbardziej strategicznych. Polski oddział jest jednym z największych w strukturach firmy, a tutejsi specjaliści są wyjątkowo cenieni w naszych globalnych strukturach – mówi Juraj Gerzeni, dyrektor TMF Group na obszar EMEA, obejmujący Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Firma zajmuje się usługami biznesowymi dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego. Oferta obejmuje m.in. usługi księgowe, podatkowe i kadrowo-płacowe. W gronie klientów TMF są największe marki na świecie.

Holenderska korporacja rozszerza swoją działalność w mieście. W biurowcu Silesia Star otworzy Europejskie Centrum TMF Group. Do kilkuset pracujących już w Katowicach specjalistów dołączy w ciągu dwóch lat kolejnych 300. Katowiccy pracownicy TMF Group wejdą w skład międzynarodowych zespołów ekspertów. Będą pracowali dla klientów z Anglii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Francji, Włoch, Belgii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Luksemburga, a nawet tych mających swoje siedziby na Wyspach Normandzkich (Guernsey i Jersey). Najlepsi mogą dostać szansę na pracę w zagranicznych oddziałach firmy. – Rekrutację rozpoczynamy od doświadczonych specjalistów, którzy później do swoich działów będą zatrudniać mniej doświadczonych, ale wyjątkowo zdolnych i chcących się uczyć kolegów po fachu – mówi Joanna Romańczuk, dyrektor zarządzająca polskiego i ukraińskiego oddziału TMF Group. W pierwszej kolejności poszukiwani są eksperci posiadający doświadczenie w jednym z obszarów specjalizacji firmy. Żeby starać się o pracę, konieczna jest biegła znajomość co najmniej jednego z języków – angielskiego, niemieckiego lub francuskiego.

Szczegóły rekrutacji i aktualne ofert pracy można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Lester 15 października, 2020 at 4:10 pm - Reply

    Praca praktycznie za darmo przy wklepywaniu danych. Nic dziwnego że wybrano Polskę. Już nawet ukry nie są tak głupie.

Dodaj komentarz

*
*