Reklama

Firma nielegalnie blokuje „koperty” w centrum Katowic

Redakcja
oFirma wykupiła trzy „koperty” na jednej z ulic w centrum Katowic. Oprócz odpowiedniego znaku. na własną rękę zainstalowała składane słupki. Tyle, że zarobiła to nielegalnie. O interwencję poprosił nas jeden z czytelników. Sprawą zajmuje się już urząd miasta.
dav

O słupkach zamontowanych na „kopertach” poinformował nas jeden z czytelników. Trzy miejsca parkingowe na ul. Starowiejskiej są zarezerwowane dla samochodów firmy Clean Nieruchomości w godz. 8-17.30. Firma wykupiła je i najwidoczniej postanowiła się zabezpieczyć. Po to, żeby nikt nie zostawiał pojazdu na „kopertach”, zamontowała słupki. „Powinni opuszczać słupki po godzinie 17:30 i umożliwić parkowanie mieszkańcom lub osobom, które przyjeżdżają wieczorem do Katowic na imprezy” – pisze czytelnik i prosi o interwencję.

Ma rację. Po pierwsze, słupki blokowały miejsca parkingowe po wykupionych godzinach. Po drugie, w ogóle nie powinno ich tam być. Montaż nie został uzgodniony z MZUiM. Teraz trwa korespondencja pomiędzy miastem a firmą. Wkrótce słupki mają zostać usunięte.

 


Tagi:

Komentarze

  1. Dorota 23 czerwca, 2018 at 9:29 pm - Reply

    Dziękujemy za reakcje to nie do pomyślenia jest żeby kogos prawo mijało tylko dlatego że ma firmę i śmiał się nam w twarz.

Dodaj komentarz

*
*