Reklama

Festiwal Świadomych Rodziców w MCK

S. K.
Spotkania z ekspertami, targi, warsztaty i prelekcje. To wszystko czeka w niedzielę w MCK na rodziców, którzy chcą się dowiedzieć, jak lepiej wychowywać swoje dzieci.

Organizatorzy imprezy chcą promować świadome rodzicielstwo. Dlatego podczas festiwalowych wydarzeń poruszane będą takie tematy, jak dbanie o skórę w czasie ciąży, higiena jamy ustnej u dzieci czy godzenie biznesu z rolą rodzica. Atrakcją będą targi dziecięcej mody i dizajnu Silesia Bazaar Kids. Będzie można na nich obejrzeć i kupić wykonane przez polskich niezależnych producentów zabawki, ubrania i akcesoria. Swoje propozycje zaprezentuje ponad 100 firm z całej Polski. Podczas festiwalu odbędzie się też spotkanie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz, autorką książki „Bez cukru – #kasiuniagotuje”.

Organizatorzy przygotowali też coś dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach matematycznych, artystycznych i plastycznych. Oprócz tego czekają na nie warsztaty z klockami Lego i kulinarne. W strefie gastronomicznej festiwalu będzie dostępne specjalne menu dla dzieci.

Wydarzenie rozpocznie się niedzielę o godz. 10, a zakończy o 17. Osoby w wieku od 15 do 65 roku życia płacą za wstęp 5 złotych. Dla rodziców z dziećmi przygotowano bilet rodzinny w cenie 8 złotych. Osoby do 15 i od 65 roku życia wchodzą za darmo.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*