Reklama

Dziewczyny mają moc, czyli targi i warsztaty w Galerii Libero

Redakcja
W piątek i sobotę w Galerii Libero będzie można odwiedzić targi z modą, akcesoriami, kosmetykami i designem, a także wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z inspirującymi kobietami. Wszystko pod hasłem Dziewczyny mają moc!

Przez 2 dni na targach wystawi się kilkudziesięciu wystawców z niezależną modą, akcesoriami, niszowymi kosmetykami, dobrym designem i sztuką.

Do zdobycia będą również koszulki z grafiką Dziewczyny mają moc! zaprojektowaną specjalnie na tę okazję przez grafika Michała Lobę.

Oprócz tego, będzie można wziąć udział w warsztatach (rozpiska poniżej).

Piątek, 6 marca 2020

Spotkania

16:00 Natalia Sosin-Krosnowska – dziennikarka, autorka książki „Cisza i spokój”, prowadząca program „Daleko od miasta” (Domo+). Rozmowa o kobietach, które postanowiły nie odkładać marzeń na później, wyprowadziły się na wieś i założyły swój własny biznes daleko od miasta.

17:30 Aga Kozak – niezależna dziennikarka, współtwórczyni Instytutu Dobrego Życia. Rozmowa o czuciu ciała oraz sposobach jego pobudzania i relaksacji.

Warsztaty

17:00 Jessica Zalewska – dietetyczka, zwolenniczka holistycznego spojrzenia na ciało i umysł. Detoks na co dzień – warsztat o sposobach na oczyszczanie, dzięki którym nasz organizm będzie działał sprawniej w swoim naturalnym rytmie.

19:00 Aga Janowska – terapeutka transpersonalna, specjalistka od dobrych relacji. Spójrz na siebie z perspektywy – terapeutyczny warsztat o tym, jak polubić siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości, a wady przenieść na jasną stronę mocy.

Sobota, 7 marca 2020

Targi 11:00-20:00

Marki stworzone przez kobiety oraz dla kobiet: moda, uroda, well-being, design, sztuka. Blisko 50 wystawczyń i wystawców.

Spotkania

12:00 Asia Banaszewska – przedsiębiorca i doradca wizerunkowy.

16:00 Kasia Gandol – modelka, studentka biotechnologii. Spotkanie z dziewczyną pełną pasji, która stawia pod znakiem zapytania różne zjawiska – od genetyki po kosmetyki – obalając mity i objaśniając niełatwy świat nauki.

Warsztaty

13:30 Lucky Shirt. Haftujemy ciałopozytywnie! – hasła w duchu #bodypositive, motywujące do milszego myślenia o sobie i bycia dumnym z własnego ciała przeniesiemy na ulubione tekstylia.

17:30 Marta Harner – trenerka wizerunku, kostiumografka. Pokaż mi swoją szafę, a powiem ci gdzie jesteś – warsztat o holistycznym podejściu do mody, poszukiwaniu stylu, który jest sztuką proporcji i charakteru.

Na warsztaty obowiązują zapisy (koszt 10 zł: zwyklezycie.pl/sklep), na pozostałe wydarzenia wstęp jest wolny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*