Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dzisiaj utrudnienia obok Galerii Libero

Redakcja
Jest czwartek, 16 listopada. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj będzie słonecznie. Przez większą część dnia niebo będzie bezchmurne. Dopiero wieczorem możliwe jest niewielkie zachmurzenie. Termometry pokażą od 1 do 4 stopni Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.00 posiedzenie komisji budżetu rady miasta.

O godz. 17.00 MDK Koszutka (ul. Grażyńskiego 47) spotkanie sąsiedzkie mieszkańców dzielnicy. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1) wykład pt. „Indianie Ameryki Południowej: od <<dobrych dzikich>> do >>Cannibal Holocaust<<„. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.30 na Uniwersytecie Ekonomicznym (ul. 1 Maja 47,budynek „E”, s. 201) spotkanie z podróżnikiem Patrykiem Świątkiem. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w KATO wernisaż wystawy fotografii Karoliny Wybraniec. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Wielopoziomowe i nowoczesne parkingi miały powstać w centrum Katowic. Możliwe, ze miasto zmieni plany, bo okazały się zbyt drogie.

Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy układu drogowego przy powstającej Galerii Libero. Będą utrudnienia w ruchu. Więcej TUTAJ.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Mężczyzna groził kobiecie w lokalu z kebabem i ukradł  pieniądze. Policja prosi o pomoc w schwytaniu złodzieja. Nagranie z monitoringu można obejrzeć TUTAJ.

Będzie więcej miejsc parkingowych niedaleko centrum Katowic. Miasto wyda na ten cel kilka milionów złotych. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*