Reklama

Rozdajemy szaliki reprezentacji Polski

Redakcja
Już niedługo w Spodku odbędą się Mistrzostwa Europy w siatkówce. Pod koniec lipca przez Katowice przejedzie Tour de Pologne. Na początku września polscy piłkarze zagrają w Warszawie o awans do mistrzostw świata. To tylko kilka z okazji, podczas których przyda się szalik reprezentacji Polski. Taki jak ten, który będzie można zdobyć od dzisiaj w zabawie portalu Katowice24.info.

Wielu kibiców nie wyobraża sobie pójścia na mecz czy wyścig bez szalika w barwach narodowych. Ci, którzy jeszcze takiego nie mają, mogą wziąć udział w naszej zabawie. Przez kilka najbliższych miesięcy będziemy rozdawać szaliki reprezentacji Polski. Dziś zdobędzie je pierwszych pięciu szczęśliwców. Co trzeba zrobić?

Zabawa przeznaczona jest dla osób, które zapisały się do naszego newslettera. O godz. 10 wyślemy mailem dokładną informację z pytaniem, na które trzeba będzie odpowiedzieć. Jeszcze można się zapisać do newslettera. Można to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej. Warto to zrobić, bo wszystkie organizowane przez nas konkursy przeznaczone są wyłącznie dla osób zapisanych do newslettera.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*