Reklama

Napadł na lokal z kebabem i ukradł pieniądze [WIDEO]

Ł. K.
W lokalu gastronomicznym przy ul. 3 Maja doszło do kradzieży. Mężczyzna ukradł niecałe 1 tys. zł i sterroryzował pracownicę. Policja publikuje nagranie z monitoringu i prosi o pomoc internautów.

Lokal z kebabem przy ul. 3 Maja był już zamknięty. Mężczyzna włamał się na zaplecze. Kiedy zauważył kobietę z obsługi, złapał ją za włosy i przewrócił na ziemię. Wziął też do ręki nóż i groził 23-letniej pracownicy lokalu gastronomicznego, która po wyjściu mężczyzny zadzwoniła na policję. Złodziej wyszedł z lokalu, który znajduje się tuż przy pl. Wolności, z kasetką z pieniędzmi. Miało w niej być schowane ok. 900 zł. Do rozboju doszło ponad miesiąc temu. Dokładnie 13 września, około północy. Jak podaje policja, mężczyzna uciekł w kierunku pl. Wolności, a następnie ul. Gliwickiej i ul. Sądowej. Teraz jest poszukiwany przez policję. – Już nie raz internauci pomogli w ustaleniu sprawcy. Może komuś uda się rozpoznać go po ubiorze lub sposobie chodzenia – mówi kom. Aneta Orman, oficer prasowy KMP w Katowicach.

Wszystkie osoby, które posiadają informację, na temat poszukiwanego są proszone o kontakt z  policjantami z Komisariatu Policji  VI w Katowicach pod numerami tel. 32/200-38-50, 32/200-25-55, 32/200-38-79 lub e-mail [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*