Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj bezpłatne przejazdy pociągami dla kierowców

Łukasz Kądziołka
Jest piątek, 9 lutego. Jak podaje IMGW, dzisiaj będzie nieco zimniej. Temperatura w ciągu dnia będzie się wahała od -5 do -2 stopni Celsjusza. Wiatr ma być słaby, a niebo zachmurzone. Nie powinno padać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 17.00 w Regionalnym Instytucie Kultury (ul. Teatralna 4) odbędzie się spotkanie z Janem P. Matuszyńskim. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w MBP Katowice (filia nr 16, ul. Wajdy 21) otwarcie wystawy fotografii Alexandry Kalarus pt. „Kolory Grecji”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Muzeum Śląskim (ul. Dobrowolskiego 1, Centrum Scenografii Polskiej i budynek stolarni) otwarcie wystawy „Świadomość lalki”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Nowe miejsce dla miłośników hip-hopu otwiera się w Katowicach. To nowy „Lokal na kulturę”.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Mieszkańcy nie mają gdzie parkować, bo miasto zezwala na kolejne „koperty”. Wydaje się, że problem dotyczy nie tylko tej jednej ulicy w centrum Katowic. Więcej TUTAJ.

Inwestycja za ok. 1,6 mln zł na os. Tysiąclecia coraz bliżej. W kilka miesięcy staw Maroko zmieni się całkowicie. Więcej TUTAJ.

Kolejny dzień bezpłatnych przejazdów dla kierowców z powodu smogu. Tym razem bez biletu będzie można korzystać wyłącznie z pociągów. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*