Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie ślisko na drogach

Redakcja
Jest poniedziałek, 6 luty 2017 roku. Jak podaje IMGW, rano temperatura będzie wynosić 0 stopni Celsjusza. Rano może być ślisko. W nocy temperatura spadnie do nawet -4 stopni. Niebo będzie zachmurzone, ale  nie powinno padać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 17 spotkanie prezydenta Katowic z mieszkańcami Zarzecza (Miejskim Domu Kultury „Południe” (filia w Zarzeczu, ul. Pawła Stellera 4).

O godz. 17 w MDK Koszutka spotkanie pt. „Magiczna Bazylea – europejska stolica sztuki”. Wstęp wolny.
O godz. 18 w 28 w Strefie Centralnej pokaz pt. “Reklamówka #2”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Chcą organizować w Katowicach wielkie wydarzenia, ale najpierw muszą zrobić zbiórkę pieniędzy. Jedna z katowickich firm prowadzi podejrzaną działalność.

Ten rok to przede wszystkim otwarcie dwóch nowych przestrzeni. W stolarni i łaźni już trwają przygotowania do pierwszych wystaw. Piszemy o planach Muzeum Śląskiego na 2017 rok.

W weekend pisaliśmy m. in. o:

Zatruł się tlenkiem i zapadł w śpiączkę. Michał jest zdolny i młody, ale nie wiadomo czy kiedykolwiek wróci do normalnego życia. Rodzina zbiera pieniądze na jego leczenie. Więcej TUTAJ.

Wcześniej pracował w herbaciarni w Gliwicach. Teraz postanowił założyć własny lokal w Katowicach. Smoczy czajnik to nowa herbaciarnia na ul. Francuskiej. Więcej TUTAJ.

Pokaz kotów przyciągnął tłumy. Byliśmy na I Dniu Kota w Silesia City Center. Nasza fotorelacja TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*