Reklama

Duża firma przeprowadza się do nowego biurowca. Pracownicy poszukiwani

Ł. K.
Międzynarodowa firma z branży IT wprowadza się do nowego biura. To pierwszy ogłoszony do tej pory najemca ostatniego biurowca budowanego przez Skanskę. W związku z rozwojem, w katowickiej siedzibie firmy będzie więcej miejsc pracy.

Sapiens Software Soulutions to izraelska firma, która zajmuje się głównie dostarczaniem oprogramowania dla branży ubezpieczeń. W Polsce zatrudnia około 200 specjalistów IT. Większość z nich pracuje w centrum rozwoju otwartym dwa lata temu przy al. Korfantego. Firma zamierza pozostać w Katowicach, ale zmienić biuro. Sapiens przeprowadzi się za kilka miesięcy do nowego biurowca Skanskiej. Co prawda budowa ostatniego budynku Silesia Business Park jeszcze nie jest zakończona, ale aktualnie trwają już prace wykończeniowe. W tzw. “tiramisu” międzynarodowa firma zajmie ok. 1500 m kw. – Lokalizacja została wybrana z uwagi na potencjał Katowic i Śląska jako ośrodka technologicznego oraz umocnienia pozycji Sapiens na rynku jako solidnego pracodawcy poprzez atrakcyjną i widoczną siedzibę firmy – informuje Sapiens. Pochodząca z Izraela firma będzie poszukiwała kolejnych specjalistów. Potrzebni są głównie programiści Java i testerzy oprogramowania swobodnie komunikujący się w języku angielskim. Sapiens otworzy swoje nowe biuro we wrześniu. Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie Sapiens w zakładce „Careers”. 


Tagi:

Komentarze

  1. John Wick 14 października, 2019 at 12:36 am - Reply

    Ostrzegam – same stare technologie, brak możliwości wprowadzania zmian i usprawnień. Produkt ciężki w utrzymaniu i konfiguracji. Lepiej omijać, no chyba, że brakuje Ci 5 lat do emerytury i lubisz “wyzwania” (i nie mam na myśli programowania ;)).

Dodaj komentarz

*
*