Reklama

Drogie samochody, drift i koncerty. Za kilka dni Summer Cars Party na lotnisku Muchowiec

Łukasz Kądziołka
Luksusowe, klasyczne i po tuningu. Samochody zjadą po raz kolejny do Doliny Trzech Stawów. Będzie można zobaczyć drogie modele, posłuchać najmocniejszego sprzętu audio i zobaczyć pokazy driftowania oraz freestyle’u na motocrossach. Poza tym odważni skoczą na bungee, a dla fanów gier wideo przygotowano osobną strefę.

Impreza, która przyciągała w ubiegłych latach kilkadziesiąt tysięcy osób, po raz kolejny odbędzie się na Muchowcu. Summer Cars Party to propozycja przede wszystkim dla fanów motoryzacji. Jednak nawet osoby, które nie są wielkimi fanami czterech kółek, powinny znaleźć coś dla siebie. Dla uczestników przygotowano kilka stref. Na targach zaprezentują się marki samochodów ze swoimi najnowszymi modelami, będą też firmy zajmujące się profesjonalną pielęgnacją pojazdów i serwisy samochodowe. Kolejna strefa, Dream Cars, to, jak sama nazwa wskazuje, samochody marzeń. Będzie można w niej podziwiać luksusowe wozy i najnowocześniejsze rozwiązania. Nie zabraknie miejsca dla fanów tuningu. Organizatorzy zapowiadają, że pojawią się tylko starannie wybrane „podkęcone” maszyny. Summer Cars Party jest również okazją do rywalizacji. Kategorii będzie kilka. Obędą się konkursy na najlepszy samochód po tuningu, najgłośniejszy system audio i największą

 moc. Poza wystawami i konkursami zaplanowano też pokazy. Publiczność zobaczy freestyle na motocyklach, wielkie monster trucki i sprzęt militarny. Poza tym będzie sporo dymu, bo na płytę lotniska wyjadą wprawieni w drifcie kierowcy. Mniej sprawne wozy, o wartości nie wyższej niż 1000 zł, będą ścigały się we Wrak Race Cup.

Impreza na lotnisku Muchowiec potrwa przez dwa dni. W sobotę i niedzielę uczestnicy będą też mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji, m. in. skoczyć na bungee, potańczyć do muzyki DJ-ów i pograć w gry wideo.
Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 10. Bilety, w cenie od 15 zł do 50 zł, można kupić online. Pełny program i bilety są dostępne TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*