Reklama

Dawid Podsiadło po dwóch latach zagra na Stadionie Śląskim. Szykują się utrudnienia

Źródło: stadionslaski.pl.

Redakcja
Duże wydarzenie na Stadionie Śląskim. W sobotę przed wielotysięczną widownią wystąpi Dawid Podsiadło i zaproszeni przez niego goście. W związku z koncertem szykują sie utrudnienia w ruchu.

Koncert Dawida Podsiadło był przekładany kilka razy z powodu pandemii koronawirusa. Pierwotnie artysta miał wystąpić jeszcze w czerwcu 2020 roku. Termin tego wydarzenia zmieniono na czerwiec 2021. Następnie miało się odbyć we wrześniu, ale znowu zostało przełożone. Teraz, za czwartym razem, odbędzie się już na pewno. Wokalista, który zyskał ogromną popularność po sukcesie płyty Małomiasteczkowy, jest w trakcie stadionowej trasy koncertowej. W czerwcu zagrał już we Wrocławiu i Gdańsku, gdzie wyprzedały się wszystkie bilety. Ostatni przystanek to Chorzów. Na scenie Dawidowi Podsiadło będą towarzyszyć: Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino. Na koncert na Stadionie Śląskim bilety jeszcze są i można je kupić TUTAJ w cenie od 99 zł do 239 zł.

Koncerty w poprzednich miastach na trasie artysty cieszyły się ogromną popularnością. Teraz można również spodziewać się tłumów. Koncert rozpocznie się o godz. 21.00. Jednak bramy zostaną otwarte już o 17.00. Dlatego w sobotę, 25 czerwca, już w godzinach popołudniowych w rejonie Parku Śląskiego może być tłoczno. Katowice wprowadziły zmiany w organizacji ruchu. Od godzin popołudniowych, najprawdopodobniej około godziny 16.00 – nastąpi wyłączenie możliwości wjazdu na os. Tysiąclecia z ul. Chorzowskiej. W tym celu zostanie zastosowane wygrodzenie techniczne i zostaną utworzone posterunki policji i straży miejskiej. Wjazd będzie możliwy wyłącznie dla pojazdów pogotowia ratunkowego, policji i straży pożarnej. Autobusy i tramwaje będą kursować według specjalnych rozkładów jazdy. ZTM przygotował też dodatkową komunikację. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. […] Po dwóch latach przekładania tego wydarzenia, w końcu na Stadionie Śląskim wystąpi Dawid Podsiadło. W sobotę można spodziewać się tłumów w Parku Śląskim i okolicy. Gościnnie zagrają z nim: Artur Rojek, Daria Zawiałow, Król, Krzysztof Zalewski, Kortez, Sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino. Koncert rozpocznie się o godz. 21.00, ale bramy stadionu będą otwarte już od 17.00. Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

*
*