Reklama

Bilety autobusowe i tramwajowe za 1 zł z aplikacją mobilną

Ł. K.
Trzeba ściągnąć aplikację, zarejestrować kartę i wsiąść do autobusu. Każdy, kto kupi bilet KZK GOP i MZKP przy pomocy telefonu, będzie mógł skorzystać z promocji i zapłaci za jednorazowy bilet tylko 1 zł.

Aplikacja mobilna, która umożliwia kupowanie biletów przez telefon, to nic nowego. Jednak jedna z firm postanowiła przyciągnąć klientów i przygotowała specjalną promocję dla pasażerów. Każdy, kto z niej skorzysta, kupi bilet jednorazowy za 1 zł w autobusach i tramwajach KZK GOP oraz MZKP. Kilkadziesiąt tysięcy biletów jest dostępne od środy, 26 czerwca. Osoby, które chcą skorzystać z promocji, muszą pobrać darmową aplikację mPay na telefon. Następnie założyć cyfrowy portfel (mPay Wallet) i zarejestrować w nim swoją kartę płatniczą. To za jej pośrednictwem będzie można kupić bilet za złotówkę. Każda taka rejestracja podlega weryfikacji. Bank, w celu sprawdzenia karty, pobiera z konta kwotę do 5 zł, a następnie ją zwraca. Weryfikacja może trwać chwilę lub cały dzień. Wszystko zależy od banku. Bilety w aplikacji kupuje się już w trakcie jazdy autobusem lub tramwajem, bo jest on od razu skasowany.

W promocji dostępne są tylko bilety jednorazowe, których regularna cena nie przekracza 9 zł i nie jest niższa niż 1,10 zł. Promocji podlegają bilety normalne i ulgowe na tramwaje i autobusy w KZK GOP i MZKP:

– na 3 i więcej miast lub 1 godzinę od momentu skasowania,

– na 2 miasta lub ważne pół godziny od momentu skasowania,

– na 1 miasto lub ważne 15 minut od momentu sakasowania,

– na przewóz bagażu przez 1 godzinę od momentu skasowania.

Aplikacja mPay jest dostępna na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny TUTAJ. mPay nie podaje ile dokładnie biletów jest do wykorzystania, ale na promocję przeznaczył kwotę 80 tys. zł. Promocja jest ważna do końca roku lub do wyczerpania puli biletów za 1 zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*