Reklama

Awaria ogrzewania w dużej części Katowic

Redakcja
Mieszkańcy kilku dzielnic Katowic nie mają od rana ogrzewania i ciepłej wody (jeśli ta ogrzewana jest z sieci). To efekt awarii jednej z głównych magistral Tauron Ciepło. Jak informuje spółka, jeszcze dziś wieczorem ciepło powinno popłynąć do wszystkich odbiorców.

Awaria została zlokalizowana już w piątek. Żeby można ją było usunąć, konieczne było wstrzymanie dostaw ciepła do części miasta. Problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą mają od rana mieszkańcy Dąbrówki Małej (osiedle Norma i osiedle Michalskiego), Zawodzia, osiedla Paderewskiego, Muchowca, Brynowa, Ligoty, Ochojca i osiedla Odrodzenia. – Mam informację, że usuwanie awarii właśnie się kończy, także do wieczora wszyscy odbiorcy powinni już mieć ogrzewanie – powiedziała nam około godz. 15 Małgorzata Kuś, rzecznik prasowy Tauron Ciepło.


Tagi:

Komentarze

  1. jotesz 9 grudnia, 2019 at 11:13 pm - Reply

    Mieli zakończyć do 22, jest 23.10 i nic. Loteria Taurona. Ironia losu jest taka, że grzeję prądem też z Taurona, a Tauron jeszcze lepiej na tym wyjdzie – w odróżnieniu ode mnie. Skoro ja płacę, dlaczego teraz oni nie zapłacą mnie?

Dodaj komentarz

*
*