Reklama

Atak pedofila na os. Tysiąclecia. Policja publikuje nagranie z monitoringu

Łukasz Kądziołka
Policja pokazuje nagrania z monitoringu na os. Tysiąclecia. Widać na nich mężczyznę, który miał w zeszłym tygodniu zaatakować 14-latkę. Nagranie pokazuje moment przed i po ataku. Podejrzany jest poszukiwany za naruszenie nietykalności cielesnej.

Do ataku pedofila na os. Tysiąclecia w Katowicach doszło w czwartek, 18 stycznia po godzinie 14.  Mężczyzna wszedł za dziewczynką do klatki schodowej bloku przy ul. Tysiąclecia 92, a następnie do windy. Kiedy oboje wysiedli na tym samym piętrze, mężczyzna zaatakował 14-latkę. Złapał ją za twarz, ale dziewczyna szybko się wyrwała. Mężczyzna natychmiast uciekł.

Do tej pory policjanci przesłuchali świadków i zabezpieczyli wszystkie nagrania z okolicznego monitoringu. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa Katowice-Zachód. Prokurator zgodził się na opublikowanie nagrań, na których widać poszukiwanego mężczyznę przed i po ataku. Jest on podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej 14-latki. Policja liczy na pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub okoliczności ataku.

Wszystkie osoby, które mają tego typu informacje, proszone są o kontakt z policjantami z KMP w Katowicach pod nr tel. 32/200-25-55, 32/200-20-00 lub 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*