Po naszym tekście na temat wraku spalonego samochodu, stojącego naprzeciwko szkoły podstawowej w centrum Katowic, auto zostało odholowane. Teraz pozostaje tylko oczyścić parking ze spalonych elementów auta.
W środę napisaliśmy, że naprzeciwko szkoły przy ul. Adamskiego w centrum Katowic stoi spalony samochód osobowy. Jak informował nas jeden z mieszkańców, do środka zaglądają dzieci, co może być dla nich niebezpieczne.
Auto spaliło się wieczorem w piątek 19 września. Nie było problemu z ustaleniem właściciela, bo ten był na miejscu. Przy okazji, nadpalił się też tył zaparkowanej obok skody. O ile ten drugi samochód właściciel odholował jeszcze tego samego dnia, o tyle wrak Renault Scenic stał na parkingu przez tydzień.
Jak tłumaczył rzecznik straży miejskiej, samochód był w dyspozycji policji, więc SM nie mogła się nim zająć. Z kolei rzecznik KMP w Katowicach stwierdził, że już w sobotę auto zostało przekazane do dyspozycji właściciela. Przy okazji zapewnił, że przekaże sprawę dzielnicowemu, żeby ten dopilnował usunięcia wraku.
W piątek wieczorem auto zostało odholowane. Teraz jeszcze miejskie służby powinny zająć się wyczyszczeniem kostki brukowej na parkingu, na której są pozostałości spalonego samochodu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze