Reklama

Utrudnienia na S86. Trwa montaż pętli indukcyjnych

Rozpoczął się montaż pętli indukcyjnych na drodze pomiędzy Katowicami a Sosnowcem. Na trasie S86 tworzą się korki.

Dzisiaj ruszyły prace na S86. Są one prowadzone w rejonie rzeki Brynicy, czyli na granicy Katowic i Sosnowca. Od rana tworzą się korki, ponieważ roboty drogowe wymagają wyłączenia pasów ruchu. W środę prace prowadzone są na jezdni z Sosnowca do Katowic. Najpierw zablokowano prawy pas, a następnie środkowy. Dzisiaj utrudnienia powinny potrwać do około 15.00. Jutro, w czwartek (27 kwietnia), taki sam plan przyjęto dla jezdni z Katowic do Sosnowca. Montaż będzie prowadzony w tym samym rejonie. Pod warunkiem, że nie będzie padało, prace powinny również potrwać od 6.00 do 15.00. Kierowcy muszą przygotować się na to, że przejazd na tym odcinku zajmie trochę dłużej.

Montaż pętli indukcyjnych jest związany z odtworzeniem systemu ciągłego pomiaru ruchu na S86 po zeszłorocznej wymianie nawierzchni, która odbyła się jesienią.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pętla - niezalogowany 2023-04-27 15:19:36

    Bo każdy pomysł żeby utrudnić ruch samochodziarzom jest dobry.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Michał - niezalogowany 2023-04-27 11:27:56

    W Polsce przecież to norma, że najpierw się kończy główną robotę a potem się dopiero komuś przypomina, że przecież jeszcze trzeba było zrobić to i tamto. Zaraz jeszcze im się coś przypomni i za chwilę znowu porobią jakieś ograniczenia na tym odcinku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maras - niezalogowany 2023-04-27 11:08:51

    Nie można też było tego zrobić gdy wymieniano nawierzchnię.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości