Reklama

Nowe egzotyczne kierunki z lotniska w Pyrzowicach

W trzecim tygodniu grudnia z lotniska w Pyrzowicach wystartowały loty w trzech nowych kierunkach. Można już polecieć do Tanzanii, Kenii i Tunezji.

W czwartek 20 grudnia rozpoczęły się rejsy na tunezyjską Djerbę i do Tanzanii na wyspę Zanzibar. Djerba po raz pierwszy w historii pyrzowickiego lotniska dostępna jest w ofercie w sezonie zimowym. Pierwszym rejsiem poleciało 187 pasażerów. Zanzibar dostępny jest z Pyrzowic trzeci sezon z rzędu. Na pokładzie samolotu, którym obsłużono pierwszy rejs na Zanzibar w tym sezonie, było 182 podróżnych. Z kolei w sobotę 22 grudnia wystartowała Kenia. Na święta i wakacje poleciały tam z z Katowice Airport 184 osoby.

Katowice Airport jest największym polskim portem czarterowym. W sezonie zimowym 2018/2019 biura podróży oferują z Pyrzowic siedemnaście kierunków wakacyjnych do jedenastu państw, w tym cztery kierunki do Egiptu - Hurghada, Marsa Alam, Sharm-El-Sheikh i Taba oraz Hiszpanii - Fuerteventura, Lanzarote, Las Palmas i Teneryfa. Ponadto po jednej trasie do: Dominikany - Punta Cana, Kenii - Mombasa, Omanu - Salalah, Portugalii - Madera, Tunezji - Djerba, Turcji - Antalya, na Wyspy Zielonego Przylądka i Zanzibar oraz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Ras Al Khaimah.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości