Reklama

Kierowcy znów rozjechali strefę kultury

Mimo że zieleń została zabezpieczona taśmami, kierowcom to nie przeszkadzało. W sobotę po raz kolejny rozjechali strefę kultury. Który to już raz?
W sobotę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbywały się trzy imprezy: targi książki, targi kawowe i targi rękodzieła. Wiadomo było, że do strefy kultury zjadą setki, a nawet tysiące gości. Pewne też było, że będą próbowali zaparkować przed samymi drzwiami MCK, bo przecież do centrum kongresowego nie da się dojechać komunikacją miejską. Nie da się też zaparkować trochę dalej. Jak ktoś ma samochód, to przecież musi gdzieś stanąć. A że to gdzieś, to posadzona za ciężkie pieniądze zieleń, to już nikogo nie obchodzi. Podobnie jak kierowców nie obchodziły czerwone taśmy, które miały zabezpieczyć wjazd na trawniki. Nie spełniły jednak swojego zadania. Kierowcy albo je podnosili, albo zrywali. W niedzielę kolejny dzień wszystkich wymienionych wyżej targów. Śmiało, trawniki czekają.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    antykukura - niezalogowany 2024-11-12 10:56:23

    tanie, proste i skuteczne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    iga - niezalogowany 2024-11-12 10:44:00

    yyy, serio nie da się dojechać z Sosnowca do Katowic autobusem? przystanki są tak blisko, że już bliżej się nie da, śnieżycy ani opadów deszczu nie odnotowano w weekend, nie wszędzie trzeba jechać autem, niekoniecznie trzeba parkować w odległości 50m od wejścia, oczywiście brawa należą się również projektantom tych miejsc, którzy nie byli w stanie przewidzieć, że organizacja imprez w NOSPR, MCK, Spodek plus lokalizacja centrum miasta będzie powodować taki napływ samochodów plus problemy z komunikacją, teraz dopycha się kolejne bloki powyżej strefy kultury - nie trudno sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać za kilka lat, i tego problemu nie rozwiąże nadziemny parking, jak już to kilkanaście nadziemnych i podziemnych parkingów w całym mieście, tak jak to wygląda na zachodzie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    P Śl - niezalogowany 2024-11-12 08:30:45

    Nie no wcale nie są burakami, Witamy w kolorowym świecie Bartusia :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości