Reklama

Jest już pierwszy użytkownik nowego międzynarodowego dworca autobusowego przy ul. Sądowej. To bezdomny

Wprawdzie nowy dworzec autobusowy przy ul. Sądowej w Katowicach zostanie otwarty dopiero w lipcu (jak dobrze pójdzie), to już miał pierwszego użytkownika. Z pachnących jeszcze farbą wnętrz skorzystał bezdomny. Jak mówi wykonawca dworca, niczego nie ukradł i nie uszkodził. Mimo wszystko nie wygląda to za dobrze, że mógł swobodnie wejść do oficjalnie zamkniętego budynku.

Z naszych informacji wynika, że bezdomny umył się i załatwił w budynku dworca. Stało się to na przełomie stycznia i lutego, kiedy budynek znajdował się jeszcze "pod opieką" wykonawcy. Nasze informacje potwierdza Michał Wrzosek, rzecznik prasowy Budimexu, który był wykonawcą dworca. - Wspomniana przez pana osoba dostała się na przełomie stycznia i lutego do gotowego obiektu, w którym nie trwały już prace budowlane, ale jednocześnie obiekt nie był jeszcze w 100% zamknięty. Osoba ta nie wyrządziła żadnych szkód w budynku, ani nie ukradła żadnego jej elementu. Obiekt jest już zamykany i pod całodobową opieką ochrony.

W połowie marca budynek dworca ma przejąć KZGM, który rozstrzygnął już przetarg na firmę ochroniarską, która zajmie się pilnowaniem obiektu.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości