Reklama

Dziś koncert disco polo na Stadionie Śląskim. Będzie można wnieść wodę

Na promenadzie Stadionu Śląskiego odbędzie się dzisiaj (niedziela) koncert disco polo z okazji rozpoczęcia wakacji. O godz. 11 zostaną otwarte bramy obiektu. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

To ma być symboliczne rozpoczęcie świętowania 70-lecia Stadionu Śląskiego. W niedzielę 28 czerwca na promenadzie stadionu wystąpią znani wykonawcy nurtu disco polo. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali atrakcje dla całych rodzin.

Jubileuszowe Rozpoczęcie Wakacji - tak nazywa się wydarzenie, którego głównym punktem będzie koncert wykonawców disco polo. Na scenie ustawionej na promenadzie stadionu wystąpią: Zenek Martyniuk, Boys, Czadoman, Weekend, Piękni i Młodzi, After Party, Camsutra, Discoboys, Bungee, Brokies, Miły Pan. Będzie też przedstawiciel polskiego latino, czyli Skolim, a także Modelki. 

Reklama

Całość uzupełnią sety DJ-skie w wykonaniu Bueno Clinic oraz Max Kolankov & Chojrak. Poniżej można zobaczyć rozpiskę godzinową.

Oprócz występów na scenie, w godzinach 11:00–19:00, na uczestników czekać będzie wesołe miasteczko z atrakcjami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jak informują organizatorzy, na imprezę można wnieść wodę w fabrycznie zamkniętej butelce o pojemności do 0,5 litra.

Będą również kurtyny wodne i zraszanie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości