Reklama

W świąteczny poniedziałek 15 sierpnia duże sklepy będą zamknięte

Ł. K.
W poniedziałek przypadają dwa święta: Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Wojska Polskiego. Przedłużony weekend to nie tylko okazja do wyjazdu za miasto, ale też zamknięte sklepy i komunikacja kursująca inaczej niż w zwykły poniedziałek.

W poniedziałek (15 sierpnia) wszystkie wielkopowierzchniowe sklepy będą zamknięte. Nie skorzystamy z usług centrów handlowych: 3 Stawy, CH Dąbrówka i Supersamu. Inaczej będzie w przypadku Silesia City Center i Galerii Katowickiej. W obu otwarte będą kina i lokale gastronomiczne. Szczegółową listę można znaleźć na stronach SCCGK.

Wielkich zmian nie będzie w komunikacji. Pociągi Kolei Śląskich będą kursowały tak jak w dni wolne. Z kolei w obrębie Katowic autobusy i tramwaje zgodnie z rozkładami obowiązującymi w niedziele i święta w wakacje. Linia autobusowa nr 109 będzie kursowała bez obsługi przystanku Dąb Silesia City Center.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij