Reklama

Jutro otwarcie nowej trasy dla rolkarzy w Dolinie Trzech Stawów

Redakcja
W sobotę oficjalne otwarcie nowej trasy dla rolkarzy w Dolinie Trzech Stawów. Mieszkańcy wezmą udział w rolkowych warsztatach i pokazach. Będzie też można wrócić z roślinką.

Oficjalne otwarcie nowej trasy rolkowej w Dolinie Trzech Stawów to tylko formalność, bo mieszkańcy już od jakiegoś czasu z niej korzystają. Jednak w sobotę będą na nich czekały atrakcje. Sama trasa ma ok. 2 kilometrów długości i razem z istniejącą będzie tworzyła pętlę o długości około czterech kilometrów. Trasa jest wykonana z asfaltu. Biegnie wzdłuż lotniska Muchowiec. Obok niej poprowadzono ścieżkę dla pieszych. Poza tym odnowione zostały boczne alejki i powstała altana z ławkami. Wszystko kosztowało 2,6 mln zł. W trakcie imprezy, 23 czerwca, odbędą się warsztaty i pokazy jazdy na rolkach. Będą też animacje i konkursy z nagrodami. Zakład Zieleni Miejskiej przygotował sadzonki kwiatów, które zostaną rozdane mieszkańcom. Początek imprezy o godz. 14, a zakończenie o 16. W przypadku kiepskiej pogody wydarzenie może zostać odwołane (informacja na stronie www.katowice.eu oraz w mediach społecznościowych miasta).

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij