Reklama

Dzień dobry Katowice. Od dzisiaj utrudnienia na Sokolskiej

Redakcja
Jest poniedziałek, 18 czerwca. Jak podaje IMGW, dzisiaj możliwe są przelotny opady deszczu. Niebo będzie zachmurzone, a rozpogodzi się dopiero pod wieczór. Jednak temperatura ma być wysoka. Od 18 stopni Celsjusza rano do 23 stopni po południu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.00 posiedzenie komisji kultury, promocji i sportu.

O godz. 18.00 w kinie Kosmos pokaz filmu o biskupie Tadeuszu Pieronku i spotkanie z bohaterem. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania ulic Sokolskiej i Misjonarzy Oblatów. Będą utrudnienia w ruchu. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Kolejne miejsce w Katowicach ogrodzone barierkami. Wszystko z powodu kierowców, którzy rozjeżdżali trawniki w Dolinie Trzech Stawów.

W weekend pisaliśmy m.in. o tym, że:

Basia uczyła się latać na lotnisku w Muchowcu pod okiem swojego taty. Oboje latali w weekend nad Katowicami. Fragment lotu można zobaczyć TUTAJ.

Mieszkańcy posprzątali Bulwary Rawy. Chociaż śmieci nie brakowało, to niewiele osób wzięło udział w akcji. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij