Reklama

Zwłoki mężczyzny na klatce schodowej w centrum Katowic. Policja nie zna jego tożsamości

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Zwłoki mężczyzny zostały znalezione na klatce schodowej kamienicy przy ul. Kochanowskiego 10 w centrum Katowic. Mim upływu wielu lat, policja nadal nie wie kim był mężczyzna. Teraz zdecydowała się na opublikowanie zdjęć zwłok.

Jak informuje policja, dotychczas przeprowadzone czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości mężczyzny. Stąd publikacja jego wizerunku oraz zdjęć charakterystycznych tatuaży.

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 50-60 lat, wzrost ok. 178 cm, szczupła budowa ciała, sylwetka cherlawa, twarz podłużna, cera blada, brwi krzaczaste, włosy siwe zaczesane do tyłu.

Ubiór: kurtka materiałowa koloru granatowego zapinana na zamek, kurtka skóropodobna koloru czarnego zapinana na guziki, koszula koloru białego, spodnie materiałowe kolory brązowego.

Znaki szczególne: jeden ząb w górnej szczęce. Tatuaże koloru niebieskiego na tylnej powierzchni lewego przedramienia w postaci serca z napisem „1954” (lub ostatnia cyfra 9). Na szczycie serca flaga Polski na maszcie w kolorach biało-niebieskim, serce przebite mieczem i piszczelą. Pod sercem nieokreślony wzór w kształcie serca, poniżej którego znajduje się popiersie kobiety zwrócone twarzą w stronę lewą, z jasnymi włosami i odzieżą w niebieskie kropki. Na przedniej powierzchni lewego przedramienia niebieski tatuaż przedstawiający popiersie mężczyzny w mundurze, w czapce z daszkiem z kotwicą.

 

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje, które pozwolą ustalić tożsamość mężczyzny, proszony jest o  kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 851 20 00, 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub 112.

Zdjęcia zwłok można zobaczyć na stronie katowickiej policji. Kliknij TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*