Reklama

Zniszczyli myjnię na os. Witosa. Są zdjęcia z monitoringu

Redakcja
Katowicka policja opublikowała wizerunek mężczyzn podejrzewanych o zniszczenie myjni samochodowej na os. Witosa i prosi o pomoc w identyfikacji sprawców.

Do zdarzenia doszło 28 lutego 2021 roku na myjni przy ul. Ossowskiego 5 na os. Witosa. Podejrzewani mężczyźni zniszczyli dwa pulpity sterujące wraz z wrzutnikami monet poprzez zalanie ich wodą. Wartość strat oszacowano na kwotę 1,4 tys. złotych.

Wizerunek podejrzewanych osób zarejestrował monitoring.

Rysopis podejrzewanych:

Podejrzewany nr 1 (mężczyzna): włosy koloru ciemnego, krótko ścięte, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, spodnie koloru ciemnego, obuwie koloru ciemnego, nie ma maseczki na twarzy.

Podejrzewany nr 2 (mężczyzna): na głowie założona czapka z daszkiem koloru ciemnego, ubrany w kurtkę koloru ciemnego – rozpiętą, pod kurtką ubrania koloru ciemnego z napisem koloru żółtego na wysokości klatki piersiowej, nie ma maseczki na twarzy.

Podejrzewany nr 3 (mężczyzna): włosy krótkie koloru ciemnego, kurtka koloru szarego – rozpięta, na tyle kurtki widoczny symbol „4F” koloru białego, pod kurtką ubrania koloru ciemnego z napisami koloru białego na wysokości klatki piersiowej, spodnie koloru ciemnego, obuwie koloru szarego, nie ma maseczki na twarzy.

Świadkowie zdarzenia (rysopis naocznego świadka: kobieta oznaczona na pierwszym zdjęciu jako osoba nr 4 – na głowie kaptur koloru ciemnego, ubrana w kurtkę koloru ciemnego, spodnie koloru ciemnego, obuwie koloru jasnego, ma założoną maseczkę zasłaniającą twarz, maseczka koloru jasnego), a także osoby, które rozpoznają widocznych na zdjęciach mężczyzn proszone są o kontakt z policjantami z VII komisariatu pod nr telefonu 47 85 139 00, 47 85 139 20 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Komentarze

 1. Nick 30 czerwca, 2021 at 8:26 pm - Reply

  Szybkość działania organów ścigania jest wyjątkowo zadziwiająca.
  Nie znam się ale może warto sprawdzić po nr rejestracyjnym samochodu ?

 2. AA 30 czerwca, 2021 at 1:27 pm - Reply

  Podpowiadam gdzie się zgłosić celem obciążenia gnojków kosztami naprawy myjni
  Polisa: 1056138724~2020
  Dla pojazdu: FIAT SEICENTO 98-05
  Zakład odpowiedzialny: POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.
  Adres: Al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa
  Pojazd o podanym numerze rejestracyjnym SBE67017

  Ubezpieczyciel bardzo skutecznie wyegzekwuje poprzez regres kasę z właściciela samochodu
  A kto kierował to właściciel pojazdu już sam wskaże

  • P Śl 1 lipca, 2021 at 7:36 am Reply

   Z OC samochodu? Auto nie było narzędziem demolki, więc ubezpieczyciel raczej nie będzie zainteresowany pokryciem kosztów.

Dodaj komentarz

*
*