Reklama

Złota biżuteria z przemytu trafiła na licytację

Redakcja
Śląska Krajowa Administracja Skarbowa wystawiła na licytację złotą biżuterię pochodzącą z przemytu. Jej szacunkowa wartość to ponad 232 tys. zł. Do sprzedania są złote łańcuszki, pierścionki z kamieniami, sygnety, bransoletki i kolczyki.

Biżuteria wiele lat temu została zatrzymana podczas kontroli celnej na przejściu granicznym w Cieszynie Boguszowicach. Złotych wyrobów jubilerskich do odprawy celnej nie zgłosił obywatel Turcji. Po zakończeniu postępowania złota biżuteria trafiła do sprzedaży. Według opinii rzeczoznawcy obecnie wartość biżuterii z Turcji wynosi ponad 232 tys. złotych.

Osoby zainteresowane kupnem biżuterii mogą składać oferty do piątku 19 lutego 2021 r. poczta lub osobiście w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie. Wartość szacunkowa wynosi 232.180,00 zł, natomiast wartość wywołania to 75% wartości szacunkowej, czyli 174.135,00 zł.

Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 25.02.2021 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie przy ul. Kraszewskiego 4. W przetargu ofert uczestniczą jedynie te oferty, których oferenci są obecni przy otwarciu ofert oraz wpłacili wadium.

Szczegóły dotyczące oferty dostępne są na stronie Izby Administracji Skarbowej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*