Reklama

Zlot food trucków na Stadionie Śląskim. Rozdajemy vouchery na posiłki

Redakcja
W piątek rozpoczyna się trzydniowy zlot food trucków na Stadionie Śląskim. To inauguracja tegorocznego sezonu. Do Chorzowa przyjedzie około 50 gastrowozów z całej Polski. Dla naszych czytelników mamy  vouchery na posiłki do wybranych food trucków.

Impreza rozpocznie się w piątek o godz. 15:00. W menu food truck’ów znajdzie się kilkadziesiąt potraw, przygotowywanych na bieżąco, od klasycznych frytek belgijskich, przez polskie, ręcznie robione pierogi, włoską pizzę, a nawet greckie i meksykańskie smaki, aż po dania z grilla.
Amatorzy kuchni amerykańskiej będą mogli liczyć na duży wybór burgerów. A do tego świeżo mielona kawa oraz przeróżne desery.
Dodatkowo każdego dnia organizatorzy przewidują inne atrakcje, nie tylko kulinarne. Piątek poświęcony ma być burgerowi i jego wszelkim wariacjom. Swoją pasją i wiedzą na temat tego dania, podzielą się właściciele food truck’ów i kucharze ze znanego programu kulinarnego „Hell’s Kitchen”. Sobota będzie dniem kuchni międzynarodowej. Przygotowane zostaną specjalne warsztaty i pokazy kulinarne dla dorosłych i dzieci. Tego dnia swoje umiejętności zaprezentują właściciele food truck’ów, znani z programu „Biznes na kółkach” stacji Discovery. Ostatni dzień zlotu przeznaczony będzie dla słodkości. Codziennie przeprowadzane będą również konkursy kulinarne, a w ich jury zasiądą znani kucharze. Wieczorami czas umilą koncerty artystów różnych gatunków muzycznych. Podczas trwania zlotu będzie można napić się piwa w specjalnie przygotowanej Beer Zone. Będzie też strefa dla dzieci i zabytkowe samochody Zabrzańskiego Stowarzyszenia Miłośników Motoryzacji. Przez cały weekend otwarty będzie także sektor Stadionu Śląskiego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia TUTAJ.

Dla naszych czytelników mamy 5 pojedynczych voucherów na posiłki w wybranym food trucku. Żeby je zdobyć, trzeba polubić post z linkiem do tego tekstu na naszym fanpage na Facebooku, w komentarzu oznaczyć osobę, z którą chce się wybrać na zlot i napisać jakie danie z food trucków jest najlepsze i dlaczego. Wybierzemy najciekawsze, naszym zdaniem, komentarze, a ich autorzy dostaną vouchery. Zabawa kończy się dzisiaj (tj. piątek) o godz. 15.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*