Reklama

Zakończyła się przebudowa części Silesia City Center

G. Ż.
Około 6,5 mln zł kosztowała przebudowa strefy z jedzeniem w Silesia City Center. Najemcy pozostali ci sami. Zmienił się za to wystrój. Oficjalne otwarcie odnowionego food courtu odbędzie się w pierwszy weekend listopada.

W strefie z jedzeniem w SCC trwają jeszcze ostatnie prace dekoracyjne, które zakończą się w tym tygodniu. – Zdecydowaliśmy się na przebudowę food courtu, bo odstawał już od trendów i tendencji rynkowych – mówi Iwona Mroczek, dyrektor SCC.

Wśród nowości są m.in kanapy, oświetlenie, stoły, mały plac zabaw dla dzieci i szafki z mikrofalówkami, w których można podgrzać jedzenie. Przy każdym stole jest też wejście USB i gniazdko, a ładowarkę do telefonu można wypożyczyć w punkcie informacyjnym.

Łącznie w strefie jest 330 miejsc siedzących. Zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby klienci mieli możliwość „odgrodzenia” się od innych. Zachowaniu większej intymności mają też służyć maty akustyczne, które zostały zainstalowane wokół placu.

Przebudowa kosztowała łącznie 6,5 mln zł. Oficjalne otwarcie „Tygla Smaków”, bo tak nazywa się strefa z jedzeniem w SCC, odbędzie się 4 i 5 listopada. W specjalnie przygotowanej zabudowie kuchennej znani kucharze w towarzystwie aktorów przygotują swoje menu, które będą mogli spróbować klienci. W sobotę 4 listopada pojawi się zwycięzca czwartej edycji MasterChef Damian Kordas oraz aktorka Grażyna Wolszczak. Z kolei w niedzielę potrawy przygotują Mateusz Gessler i Adam Zdrójkowski (Rodzinka.pl).


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*