Reklama

Zaginął pies. Kto go znajdzie, dostanie samochód

Szymon Kosek
Wabi się Cleo, jest suczką rasy chihuahua. Kiedy zaginęła, miała 7 miesięcy. Od tego czasu minął już rok, ale pani Melinda z rodziną nie poddają się i wciąż szukają. Na Cleo czeka jej 5-letnia córka. Na znalazcę nagroda – samochód Alfa Romeo.

Suczka zaginęła 6 grudnia 2015 roku w Brynowie. Jest krótkowłosa, rudawa, waży trochę więcej niż kilogram. Ma chipa i jest wysterylizowana. Jej wygląd nie powinien zmienić się za bardzo od tego czasu. – Jedynie ubarwienie mogło się zrobić ciemniejsze, ale reszta zostaje taka sama na całe życie – mówi pani Melinda. – Bardzo mało rodzi się szczeniaków tego typu urody. Kiedy chciałam kupić córce podobnego, znalazłam dopiero w Warszawie – dodaje.

Rodzina wywieszała już ogłoszenia, zamieszczała je też na stronach internetowych. Wynajęta została nawet agencja detektywistyczna. Niestety, detektywi tylko rozłożyli ręce, bo nie mieli żadnych poszlak. Nie pomogły też nagrody. Na początku było to 2000 złotych, dziś już 5000. Ale nie tylko. Za znalezienie Cleo jej właściciele oferują też samochód – to zielona Alfa Romeo 156 z 1998 roku.

Dokładną treść ogłoszenia oraz numer kontaktowy do pani Melindy znajdziecie TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Maciek 22 stycznia, 2017 at 9:39 pm - Reply

    Może ktoś znajdzie

Dodaj komentarz

*
*