Reklama

Zaginął były szef kuchni hotelu Monopol. Szuka go rodzina i policja

Jakub biskup. Źródło: silesiasmakuje.pl.

Redakcja
Katowicka policja opublikowała w niedzielę komunikat o poszukiwaniu zaginionego Jakub Biskupa. To były szef kuchni w hotelu Monopol. Rodzina nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna może przebywać za granicą.

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukują 36-letniego Jakuba Biskupa. Z informacji przekazanych przez rodzinę, która nie ma z nim kontaktu, wynika, że zaginiony miał wyjechać w celach zarobkowych do Włoch, następnie do Niderlandów i Wielkiej Brytanii. Miał tam pracować jako kucharz. Zaginiony może przebywać w towarzystwie 21-letniej kobiety.

Rysopis Jakuba Biskupa: 182 cm wzrostu, krępej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, oczy piwne, na twarzy zarost.

Znaki szczególne: w górnej części lewego przedramieniu tatuaż obrazujący maszynkę do mielenia mięsa, na części zewnętrznej lewego przedramienia tatuaż obrazujący nóż kuchenny. Na nadgarstku tatuaż w postaci trzech kropek.

Tatuaże są widoczne na zamieszczonym przez nas zdjęciu, które publikujemy dzięki uprzejmości portalu Silesiasmakuje.pl. Jakub Biskup całkiem niedawno (na pewno jeszcze w sierpniu 2018 roku) był szefem kuchni restauracji hotelu Monopol.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 2000, 47 851-2555, 47 851-2852,47 851-2332 lub z najbliższą jednostką Policji — numer alarmowy 112.


Tagi:

Komentarze

 1. A 13 kwietnia, 2020 at 10:49 pm - Reply

  @Ewa, wrzucisz link?

 2. Sławomir 13 kwietnia, 2020 at 7:20 pm - Reply

  Dziś rano wyświetliła mi się gdzieś wiadomość, że bodaj w Anglii został znaleziony mężczyzna z zanikiem pamięci o nieustannej tożsamości, właśnie z takim tatuażem (maszynką do mięsa). Niestety nie potrafię jej odnaleźć. Powiadomiłem policję o tym fakcie.

  • Ewa 13 kwietnia, 2020 at 10:29 pm Reply

   Tak jest taki wpis na Facebook

Dodaj komentarz

*
*