Reklama

Wizz Air poszukuje pracowników w Katowicach

Ł. K.
Węgierska linia lotnicza szuka w Katowicach personelu. W najbliższy weekend odbędzie się rekrutacja. Rozmowy kwalifikacyjne będą trwały kilka godzin. Swoim pracownikom linia oferuje m.in. darmowe bilety i zniżki na loty dla rodziny oraz znajomych.

Rekrutacja do linii lotniczej Wizz Air będzie prowadzona w kilku miastach Polski, w tym również w Katowicach. To dlatego, że w przyszłym roku przewoźnik zamierza utworzyć około 1300 miejsc pracy. W Katowicach będzie można wziąć udział w rozmowach kwalifikacyjnych do zespołu personelu pokładowego, czyli na stanowisko stewardessy lub stewarda. Aby starać się o  pracę w Wizz Air, trzeba spełniać kilka ważnych warunków. Kandydaci muszą być pełnoletni i mieć co najmniej wykształcenie średnie. Minimalny wzrost u kandydatek to co najmniej 165 cm, a u panów 175 cm. Poza tym, stojąc na palcach, kandydaci muszą sięgać ręką co najmniej na wysokość 210 cm i umieć pływać. Wymagana jest umiejętność płynnego mówienia i pisania w języku angielskim oraz gotowość do wyjazdu na wybrane lotnisko w ciągu godziny o każdej porze dnia i nocy.

Węgierska linia lotnicza zachęca kandydatów podróżami, międzynarodowym towarzystwem i darmowymi biletami oraz zniżkami na loty dla rodziny i znajomych.

Na sobotnią rekrutację do Hotelu Novotel w Katowicach (al. Roździenskiego 16) należy przyjść z aktualnym CV w języku angielskim i dwoma zdjęciami, twarzy oraz całej sylwetki. Początek rozmów o godzinie 9. Mogą one potrwać do godzin popołudniowych.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*