Reklama

Wegańskie przysmaki i naturalne kosmetyki w Galerii Szyb Wilson

Redakcja
Dwa dni jedzenia i urody w Galerii Szyb Wilson. W weekend odbędzie się tam Wege Festiwal oraz Babski Targ. To okazja do spróbowania nietypowych dań bez mięsa i zaopatrzenia się w oryginalne produkty.

Kolejna edycja gastronomicznej i kosmetycznej imprezy w Szybie Wilson. Wybór będzie spory, bo w dwóch salach na swoje stoiska zaprosi kilkudziesięciu wystawców. Do jedzenia znajdzie się wszystko to, co bez mięsa. Spróbować będzie można bezglutenowych, wegańskich i pozbawionych cukru wypieków. Będą dania azjatyckie jak pierożki gyoza czy makaron udon. Nie zawiodą się również miłośnicy kuchni indyjskiej oraz perskiej. Wśród nietypowych propozycji są m.in. hot dogi z kiełbaską z soczewicy w bułkach barwionych burakiem.

Druga sala Szybu Wilson zainteresuje przede wszystkim kobiety, ale nie tylko. Tam odbędzie się po raz kolejny Babski Targ. Wystawcy zaprezentują autorską modę, ręcznie robioną biżuterię i inne dodatki. Najwięcej będzie jednak kosmetyków. Znaleźć będzie tu można produkty naturalne, ekologiczne oraz wegańskie takie jak mydła rzemieślnicze, szampony w kostce, kremy do rąk, olejki do twarzy, a także peelingi i masła pielęgnacyjne do ciała.

Wydarzenie potrwa przez cały weekend. Stoiska w Galerii Szyb Wilson będą czynne 9 i 10 listopada w godzinach: sobota – 12.00-19.00, niedziela – 12.00-18.00. Wstęp jest bezpłatny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*