Reklama

Warsztaty i spotkania dla kobiet w Galerii Libero

Redakcja
Przez cały weekend w Galerii Libero będą odbywać się warsztaty, targi i spotkania pod hasłem „Niech żyją dziewczyny”. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

28 i 29 września w Libero Katowice pojawi się kilkadziesiąt najciekawszych wystawców ze Śląska i nie tylko – kreatywne marki tworzone przez kobiety i dla kobiet. Będzie można obejrzeć i kupić niezależną modę, nowoczesny design, naturalne kosmetyki, ceramikę i biżuterię, a także grafiki młodych twórczyń.

„Niech żyją dziewczyny” to również cykl spotkań. Areta Szpura, działaczka proekologiczna, autorka książki „Jak uratować świat?” opowie, jak żyć bardziej świadomie i ekologicznie, a przy tym małymi krokami pomagać środowisku i planecie. Eliza Mórawska, autorka bloga WhitePlate.com i bestsellerowych książek kucharskich odpowie na pytanie, jak zmienia się moda na jedzenie i co z tego wynika. Oprócz tego wykłady w formie warsztatowej o planowaniu kalendarza i zarządzaniu czasem poprowadzi Bożena Kowalkowska, redaktorka, a o tkaninach i rozważnym czytaniu metek na ubraniach – Wiktoria Podolec, współtwórczyni pracowni Tartaruga.

W sobotę i niedzielę dla wcześniej zarejestrowanych osób odbędą się warsztaty designerskie, kosmetyczne, introligatorskie i z jogi twarzy.

Program spotkań i warsztatów:

Sobota, 28 września

11:00 – warsztat. Minimalistyczny bukiet z Folkisz, nowoczesne bibułkarstwo

13:00 – spotkanie. Jak mieć więcej czasu? opowiada Bożena Kowalkowska

15:00 – warsztat. Joga Pięknej Twarzy, prowadzi Khrystyna Struk

15:00 – spotkanie. Jak uratować świat? podpowiada Areta Szpura

Niedziela, 29 września

11:00 – warsztat. Zszyj swój zeszyt, czyli introligatorstwo z Papier Plus Druk

13:00 – spotkanie. Co nosimy? Z czego są zrobione nasze ubrania? Wiktoria Podolec, właścicielka marki Tartaruga

14:00 – warsztat. Kosmetyki kosmetykom nierówne, współorganizatorem Zmysły&Co.

15:00 – spotkanie. Jak zmienia się moda na jedzenie i co na to książki kucharskie? Opowiada Eliza Mórawska z bloga White Plate.

Impreza potrwa w godzinach 11-19. Wstęp jest bezpłatny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*