Reklama

Kino Kobiet w kinie Helios. Rozdajemy bilety na film “Całe szczęście”

Redakcja
W kolejnym odcinku cyklu Kino Kobiet w kinie Helios będzie można zobaczyć film “Całe szczęście”. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na seans w Heliosie w Galerii Libero, który rozpocznie się w środę 20 marca o godz. 18:30.

 “Całe szczęście” to historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta.

Dla naszych czytelniczek mamy 3 podwójne zaproszenia na seans. O tym co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, napiszemy w naszym newsletterze, który wyślemy w poniedziałek (18 marca) o godz. 12. Jeśli ktoś chce się jeszcze zapisać do newslettera, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*