Reklama

W tym roku Katowice nie dopłacą do Sylwestra w Chorzowie

Redakcja
W tym roku Katowice nie dorzucą się do organizacji Sylwestra z Polsatem na Stadionie Śląskim. Prowadzący imprezę nie będą więc musieli mówić, że znajdują się w Katowicach.

Po rocznej przerwie Sylwestrowa Moc Przebojów wraca na Stadion Śląski. Po raz ostatni impreza odbyła się 31 grudnia 2019 roku. Wtedy współorganizatorami były Katowice i województwo śląskie. Tym razem Katowic w tym gronie nie będzie, co oznacza, że w budżecie miasta zostanie około 1 mln zł. Jak oficjalnie poinformowało nas biuro prasowe UM Katowice, miasto nie dostało w tym roku propozycji od Polsatu bycia współgospodarzem Sylwestra.

Wstęp na imprezę na Stadionie Śląskim będzie bezpłatny. Nie ma jednak jeszcze szczegółowych zasad, jeśli chodzi o względy epidemiczne. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30, a początek imprezy planowany jest na 19:30.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią wykonawcy, którzy zawsze na niej występują. To m.in. Sławomir, Michał Wiśniewski, Bajm, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak. Piersi. Enej, Viki Gabor, Cleo, a także wykonawcy disco polo: Czadoman, After Party, Loona czy Daj to głośniej. Spośród wykonawców zagranicznych w Chorzowie mają się stawić Boney M, Dr Alban, Liz Mitchell czy Danzel.

Transmisja na żywo w piątek 31 grudnia rozpocznie się o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.


Tagi:

Komentarze

  1. Dariusz 13 grudnia, 2021 at 5:48 pm - Reply

    Wpuszczać tylko z Chorzowa

Dodaj komentarz

*
*