Reklama

W Szopienicach policja zatrzymała dilera narkotyków

Łukasz Kądziołka
Mężczyzna został zatrzymany do rutynowej kontroli. Funkcjonariusze znaleźli w jego aucie ponad kilkadziesiąt działek dilerskich różnych rodzajów narkotyków. Mieszkaniec Katowic usłyszał już zarzuty.

To była tylko rutynowa kontrola. Policjanci z oddziału prewencji zatrzymali kierowcę wieczorem, kilka minut po godzinie 21, na ul. Obrońców Westerplatte. W  trakcie  kontroli okazało się, że mężczyzna przewozi w swoim samochodzie spore ilości narkotyków. – Jeszcze na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili testy – mówi kom. Aneta Orman, oficer prasowy kartowickiej policji. Kolejne testy przeprowadzone zostały w domu 37-letniego mieszkańca Katowic. Tam również znaleziono narkotyki: marihuanę, amfetaminę i ekstazy. Łącznie ponad 400 działek dilerskich marihuany i amfetaminy oraz 12 tabletek ekstazy. Usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz przedmiotów służących do przetwarzania środków odurzających.


Tagi:

Komentarze

  1. Błażej 16 lutego, 2017 at 6:11 pm - Reply

    Funkcjonariusze nie muszą zatrzymywać mając powód. To nie Straż miejska. Mogą zatrzymywać rutynowo do kontroli.

  2. Polak 16 lutego, 2017 at 11:56 am - Reply

    Nie istnieje rutynowa kontrola ,, funkcjonariusze zlamali prawo zatrzymując gościa na którego nic nie mieli , brawo znaleźli trawę dobrze że postawią mu grube zarzuty przecież sprzedawał śmierć

Dodaj komentarz

*
*