Reklama

W Sylwestra Katowice pokonały Warszawę, ale przegrały z Zakopanem

S. K.
O północy Sylwestrowa Moc Przebojów przyciągnęła 4,2 mln widzów. O tej samej porze Sylwestra w Warszawie na TVN oglądało aż o 2,6 mln osób mniej. Największą popularnością cieszyła się jednak impreza TVP w Zakopanem.

Średnio imprezę z Katowic oglądało w Polsacie ok. 3,2 mln widzów, co stanowiło 22% wszystkich oglądających telewizję w tym czasie. Wynik jest lepszy, jeżeli weźmie się pod uwagę tylko grupę wiekową 16-49. Sylwestrową Moc Przebojów oglądało 24% mieszczących się w niej widzów.

“Sylwestra z Dwójką” średnio oglądało 3,5 mln osób, w szczytowym momencie aż 5 mln. O godz. 24.00 liczba widzów TVP i Polsatu zrównała się do 4,2 mln. Najmniejszym zainteresowaniem cieszyła się impreza “Hello 2017” w Warszawie. Sylwestra w TVN oglądało zaledwie 1,2 mln osób.

“Sylwestrowa Moc Przebojów” poprawiła swój wynik z zeszłego roku o ok. 100 tys. widzów. Przypomnijmy, że to transmisja z naszego miasta była wtedy na pierwszym miejscu. W tym roku jednak lepiej poradziła sobie Telewizja Polska, która swój wynik (2,3 mln) poprawiła o ponad milion, tym samym wyprzedzając całą konkurencję.


Tagi:

Komentarze

  1. fox 17 stycznia, 2017 at 2:55 pm - Reply

    Nie kupuje nic co jest sygnowane znakiem polszmatu. Jest to marna stacja , organizator itd.Zresztą tvn ich dogania pod względem miernoty i chłamu.( nie wspomnę tvp która ma jakąś misję – chyba powrotu do korzeni) A na ulicach to się bawią Ci co nie mają pomysłu na sylwestra.
    Cieszę się z każdej porażki polszmatu. Polszmat niech się raczej skupi na tych ich dziadowskich gal wszelkiego rodzaju boksu i wydarzeniach prosto z Yotube (na nic innego ich nie stać) . No i niech puszczają więcej reklam , bo ich oferta programowa to i tak kpina.

  2. Max 2 stycznia, 2017 at 10:11 am - Reply

    Trzeba było podać ile na tym Polszmat zarobił, a ile miasto Katowice wydało z kieszeni podatników. Dlaczego Kraków nie był w żadnej telewizji? Przejrzeli na oczy, bo ta niby promocja nic nie daje,a tylko nabija kieszenie właścicielom stacji typu Polszmat.

Dodaj komentarz

*
*