Reklama

W środę na przystankach komunikacji publicznej dyrektor ZTM i przedstawiciele miast będą czekać na pasażerów

Redakcja
Z okazji „Dnia bez samochodu” w kilku miejscach metropolii na pasażerów czekać będzie kawa, ale też dyrektor Zarządu Transportu Metropolitalnego i przedstawiciele kilku urzędów miast. Będzie okazja do rozmowy na temat komunikacji miejskiej.

Spotkania rozpoczną się już o godz. 7. W Centrum Przesiadkowym Brynów będzie można spotkać dyrektor ZTM Małgorzatę Gutowską. Będzie też przedstawiciel urzędu miasta. Goście będą dostępni do godz. 8.

W godz. 8-9 na dworcu w Tarnowskich Górach dostępni dla pasażerów będą: zastępca dyrektora ZTM ds. handlowych Andrzej Stangret oraz przedstawiciel UM Tarnowskie Góry.

Z kolei w godz. 15-16 na przystanku Nowy Bytom Urząd Miasta w Rudzie Śląskiej czekać będą Małgorzata Gutowska oraz przedstawiciel UM Ruda Śląska.
Poza wyżej wymienionymi miejscami, pasażerowie będą się mogli napić kawy w godzinach 6:00-9:30 oraz 14:30-18:00 w Tychach (przystanek Tychy Tęcza), Dąbrowie Górniczej (przystanek Dąbrowa Górnicza Centrum) oraz w Gliwicach (przystanek Gliwice Plac Piastów).

22 września każdy, kto będzie miał przy sobie dowód rejestracyjny swojego samochodu, pojedzie komunikacją publiczną ZTM bez opłat.


Tagi:

Komentarze

 1. Luk 21 września, 2021 at 8:13 pm - Reply

  Niech poruszają się autobusami między punktami, wdety zasmakują tego w czym są najlepsi, czyli kurs odwołany, kurs opóźniony itp…

 2. Piotr 21 września, 2021 at 4:53 pm - Reply

  Proszę o informacje, na jakim przystanku można będzie spotkać Pana dyrektora ?
  Nadal chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie, kiedy nastąpi „koordynacja przystankowa” autobusów GZM z autobusami miejskimi Katowic.
  Kiedy mieszkańcy/pasażerowie autobusów GZM i nasi goście, przestaną biegać w deszczu i śniegu po Katowicach, aby znaleźć najbliższy przystanek do docelowej dzielnicy Katowic lub innego miasta ??
  Naprawdę decydenci z GZM, nie macie świadomości istnienia takiego problemu ?
  Problemu, który można bardzo łatwo i szybko naprawić !!
  Sądzicie że jesteśmy GZM ponieważ kupujemy nowe autobusy czy kiepsko skoordynowanym zlepkiem miast, miasteczek i gmin ?
  Nie chciałbym być odebrany jako szowinista regionalny, ale w tej sytuacji, na usta ciśnie się komentarz: zarząd GZM z Dąbrowy nie czuje naszych/śląskich problemów…

Dodaj komentarz

*
*