Reklama

W Rondzie Sztuki znów działa księgarnia

G. Ż.
Wszystko jest już gotowe, ale oficjalne otwarcie nastąpi w sobotę. W Rodzie Sztuki powstała księgarnia „Tam gdzie zawsze”. Będzie oferować podobny asortyment co jej poprzedniczka w tym miejscu, czyli „Zła Buka”.

Tylko kilkanaście tygodni lokal na parterze kopuły na Rondzie stał pusty. Właśnie wprowadziła się do niego nowa księgarnia, która dla czytelników otworzy się podczas ogólnopolskiego Weekendu Księgarń Kameralnych (22-23 kwietnia).

W swojej ofercie „Tam gdzie zawsze” ma mieć prozę, ale też design, sztukę, architekturę i artykuły papiernicze. Będą też powieści graficzne, książki kulinarne i literatura dla najmłodszych i ich rodziców.

Jak informuje właścicielka księgarni, będą się w niej odbywać cykliczne wydarzenia: spotkania autorskie czy warsztaty dla dzieci. W planach jest stworzenie feministycznego klubu dyskusyjnego i mini kawiarni.

W księgarni będzie też można kupić kartkę od projektantów graficznych, nakleić znaczek i wrzucić do skrzynki, z której listonosz codziennie odbiera pocztę.

„Tam gdzie zawsze” otwiera się w sobotę o godz. 18. Z kolei w niedzielę o godz. 11 odbędą się warsztaty plastyczne dla najmłodszych.

Księgarnia będzie czynna od wtorku do piątku w godz. 11-18, a w weekendy od 10 do 17.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*