Reklama

W Podlesiu pociąg potrącił kobietę. To mogła być próba samobójcza

G. Ż.
Wypadek na przejeździe kolejowym w Podlesiu. Pociąg Kolei Śląskich potrącił tam kobietę, która prawdopodobnie celowo weszła na tory. Zabrał ją śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło około godz. 12:50 na przejeździe kolejowym przy ul. Pomorskiego. Pociąg Kolei Śląskich z Katowic do Żywca potrącił tam kobietę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta widziała nadjeżdżający pociąg i celowo nie zeszła z torów. Kiedy służby przyjechały na miejsce, kobieta żyła, ale na razie nie wiadomo jaki jest jej stan. Zabrał ją śmigłowiec LPR.

Pociągi ze stacji Katowice Ligota do stacji Tychy Mąkołowiec kursują jednym torem, dlatego mogą występować opóźnienia w ruchu.


Tagi:

Komentarze

 1. Atena 28 listopada, 2018 at 9:00 pm - Reply

  To super że z kobieta dobrze:) Miałam okazje widzieć ta pania jak stoi blisko torów
  Nie spodobało mi sie to.Jakbym czuła że nie przyszła tam przypadkowo.Powiadomiłam dyżurnego ruchu o tym fakcie i odrazu maszyniści o tym też zostali poinformowani.Jechali bardzo pomału a nie z dozwolona predkościa bo zaufajcie że nic by z pani tej nie zostało.Pracuje jako dróżnik przejazdowy na tym przejeździe.Ciesze sie bardzo że tak to sie skończyło :)Pozdrowienia dla tej pani

  • Wacol 29 listopada, 2018 at 9:44 am Reply

   Dziękuję pozdrowie

 2. Wacol 28 listopada, 2018 at 8:23 pm - Reply

  Wiem bo to moja jest tesciowa

 3. Wacol 28 listopada, 2018 at 8:19 pm - Reply

  Kobieta przeżyła jest w miarę dobrze

 4. Agata 23 listopada, 2018 at 9:40 am - Reply

  Wiadomo czy kobieta przeżyła ? Miałam to nieszczęście widzieć to zdarzenie, wyglądało tragicznie…

Dodaj komentarz

*
*