Reklama

W piątek rozpoczyna się zlot food trucków na Rynku. Rozdajemy vouchery na posiłki

Redakcja
Po zimowej przerwie, po raz pierwszy w tym roku, w centrum Katowic odbędzie się zlot food trucków. Gastrowozy zaparkują na Rynku w piątek i zostaną do niedzieli. Dla naszych czytelników mamy vouchery na posiłki w wybranych food truckach.

Tym razem na zlot przyjedzie prawie 30 samochodów. Impreza rozpocznie się w samo południe w piątek. Będzie azjatycko za sprawą food trucków Akita Ramen – speców od japońskiej zupy miłości oraz Fit-Fat Dim Sum, którzy raczyć będą różnymi odsłonami pierożków dim sum. O włoskie klimaty zadba Pizza Truck, a do Paryża przeniesie wszystkich Francuska Robota, ze swoimi naleśnikami. Hiszpańskiego, słodkiego akcentu doda Churros & More,
a Robimy Pierogi ulepią klasyczne, polskie pierogi. Natomiast miłośników konkretnego jedzenia i amerykańskiej kuchni ugoszczą m.in. B.B. Kings, katowiccy przedstawiciele Concrete Jungle Meal i Natural Born Grillers, a także uczestnicy programu Hell’s Kitchen i właściciele food trucków – Jakub Wolski i Michał Suchanowski. Nie zabraknie również propozycji dla wegetarian od Las Veges. Po raz pierwszy na Rynku Smaków pojawią się Gumiklyjzy z kluskami śląskimi oraz KatoBajgiel ze swoimi wersjami bajgla. Będzie też ogródek z piwem rzemieślniczym. Wieczorami będą odbywać się koncerty, m.in. Silesian Brass Quartet czy Między Słowami. Food trucki będą otwarte codziennie od 12:00 aż do późnych godzin wieczornych.
Dla naszych czytelników mamy 5 pojedynczych voucherów na posiłki w wybranych gastrowozach. Żeby je zdobyć, trzeba polubić post z linkiem do tego tekstu na naszym fanpage na Facebooku, a w komentarzu napisać które danie z food trucka jest najlepsze na początek wiosny (i dlaczego) oraz oznaczyć osobę, która byłaby najlepszym towarzyszem na zlot food trucków. Na wasze komentarze czekamy do godz. 15 w piątek. Osoby, których odpowiedzi najbardziej nam się spodobają, nagrodzimy voucherami. Informację wyślemy w wiadomości na FB.


Tagi:

Komentarze

  1. GregirS 6 kwietnia, 2018 at 7:45 pm - Reply

    Za duże wymagania macie jak na te vouchery uprawniające do zniżki

    • Grzegorz Żądło 6 kwietnia, 2018 at 8:52 pm Reply

      Proszę czytać ze zrozumieniem. To nie są vouchery uprawniające do zniżki, tylko na darmowe posiłki w food truckach. Poza tym udział w naszej zabawie zawsze jest dobrowolny.

Dodaj komentarz

*
*