Reklama

Urząd skarbowy sprzedaje zabawki znanych producentów za 1/3 wartości

Redakcja
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Będzinie wystawił na sprzedaż zabawki znanych producentów. Do kupienia są klocki, gry interaktywne, lalki, pluszowe maskotki, samochodziki, samoloty, puzzle, zestawy edukacyjne oraz ubranka dla lalek, przyborniki na biurko czy breloczki. Wystawione przedmioty będzie można kupować od 25 do 27 w Bobrownikach w powiecie będzińskim.

Lista oferowanych do sprzedaży  przedmiotów zawiera ponad 400 pozycji, a ich łączna wartość szacunkowa wynosi ponad 28,5 tys. złotych. Zabawki, bluzy z nadrukiem oraz regały sklepowe oferowane w sprzedaży z wolnej ręki można kupić  po cenie nie niższej niż 1/3 wartości oszacowania. Oferowane przedmioty zostały wyprodukowane przez takie firmy, jak Lego, Playmobil, Siu czy Czu-czu.

W związku z tym, że sprzedaż będzie trwać trzy dni, zasady są proste. Wybraną pozycję kupuje ta osoba, która pojawi się we wskazanym miejscu jako pierwsza. Jeśli chętnych będzie więcej, wówczas decyduje zasada „kto da więcej”.

Za wylicytowane przedmioty trzeba zapłacić na miejscu gotówką.

Sprzedaż będzie prowadzona od poniedziałku 25 października 2021 roku od godz. 900 do dnia 27 października 2021 roku do godz. 12:00  w Bobrownikach przy ul. Sienkiewicza 297.

Zabawki można oglądać w dniu 25 października 2021 roku od godz. 8:00 do godz. 9:00 po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem Urzędu Skarbowego w Będzinie.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*