Reklama

Ulica Kościuszki została czasowo zwężona

Budowa CP Brynów.

Redakcja
W związku z kolejnym etapem prac przy budowie centrum przesiadkowego w Brynowie, wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu. Wykonawca będzie remontował nawierzchnię ul. Kościuszki.

Ul. Kościuszki została zawężona do jednego pasa w każdym kierunku. Najpierw ruch będzie w całości prowadzony jezdnią w kierunku Mikołowa. Z kolei od 20 lipca do 3 sierpnia kierowcy zostaną skierowani na drogę w kierunku centrum Katowic. Remont nawierzchni obejmie odcinek na wysokości budowanego parkingu wielopoziomowego.

Zmiana organizacji ruchu nie powoduje żadnych zmian w rozkładzie jazdy autobusów. Nadal funkcjonuje tymczasowy przystanek autobusowy na ulicy Kościuszki „”Brynów Huberta”, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie przystanku tramwajowego „Brynów Huberta”.

W czasie trwania drugiego etapu prac (20 lipca – 3 sierpnia) zapewniony zostanie przejazd po remontowanym odcinku jezdni w kierunku Mikołowa dla pojazdów wyjeżdżających ze stacji paliw, galerii Libero oraz z ul. Kłodnickiej.

Po wykonaniu remontu nawierzchni obu jezdni ruch na ul. Kościuszki w obu kierunkach zostanie przywrócony do stanu sprzed rozpoczęcia inwestycji. Zamknięty dla ruchu pozostanie jedynie zjazd z ul. Kościuszki w ul. Jankego, w kierunku skrzyżowania z ul. Rzepakową.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*