Reklama

Ukradła ubrania z Galerii Libero. Szuka jej policja

Redakcja
Weszła do jednego ze sklepów w Galerii Libero i ukradła ubrania o wartości 800 zł. Policja publikuje zdjęcia kobiety podejrzewanej o kradzież i prosi wszystkich o pomoc w jej identyfikacji.

W sobotę 27 kwietnia do jednego ze sklepów w Galerii Libero weszła młoda kobieta w jasnym płaszczu. Miała na ramieniu dużą czarną torbę. W trakcie krótkiej wizyty wzięła z półek sukienkę, osiem par szortów oraz 6 koszulek i poszła do przymierzalni. Po kilku minutach wyszła z przymierzalni z przewieszonym przez rękę płaszczem, a w ręce trzymała tylko sukienkę i jeden T-shirt, które następnie odwiesiła na swoje miejsce. Następnie, wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, wyniosła skradziony towar o wartości ponad 800 złotych.

Sklepowy monitoring zarejestrował wizerunek kobiety, a teraz publikuje go policja, która prosi o pomoc w identyfikacji sprawczyni kradzieży.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety widocznej na zdjęciach, policja prosi o kontakt z policjantami z Komisariatu III w Katowicach pod numerem całodobowym 32 200 2555, 32 200 3800 lub 112, e-mail: [email protected] gov.pl.


Tagi:

Komentarze

  1. Podlesie 25 maja, 2019 at 9:03 am - Reply

    Pusto w środku jak nigdzie, obsługa przysnęła i tyle buhahahaha może nie chcieli Pani zapłacić za udawanie klientki ?

Dodaj komentarz

*
*