Reklama

Trwa kolejny nabór do straży miejskiej

Redakcja
Straż Miejska w Katowicach poszukuje ludzi do pracy. Tym razem do obsadzenia są trzy etaty.

SM w Katowicach od wielu lat ma problem z zapełnieniem wakatów. Mało kto chce pracować w formacji, która wykonuje często niewdzięczne zadania, a na dodatek nie ma do zaoferowania odpowiednio wysokiego wynagrodzenia.

Jeśli ktoś chciałby zostać strażnikiem, musi mieć polskie obywatelstwo i ukończone 21 lat. Do tego wykształcenie co najmniej średnie, nienaganna opinia, uregulowany stosunek do służby wojskowej, dobrą sprawność fizyczną oraz niekaralność.

Na początek w SM można zarobić 2 695 zł brutto. Strażnikom przysługuje dodatek za wieloletnia pracę (5-20%). Pierwsza umowa zawierana jest na czas określony trwający 12 miesięcy. W tym czasie aplikant przechodzi obowiązkowe szkolenie podstawowe. Po roku zatrudnienia i pozytywnie zdanym egzaminie kończącym szkolenie ma możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony i awansu na stanowisko młodszego strażnika. Wtedy wynagrodzeni zasadnicze rośnie do 3 055 zł brutto. Strażnikom przysługuje też „13-tka”.

Szczegółowych informacji na temat rekrutacji udziela Zespól Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 32-494- 02 06. Dokumenty można składać do 9 sierpnia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*