Reklama

Tori Amos nie wystąpi w Spodku z powodu koronawirusa. Koncert został odwołany

Redakcja
Koncert zagranicznej gwiazdy nie odbędzie się w Spodku. Tori Amos odwołała część europejskiej trasy. Jednak bilety na występ w Katowicach nadal będą ważne.

Znana na całym świecie piosenkarka nie wystąpi w Katowicach. Artystka miała rozpocząć europejską trasę koncertową 16 lutego w Berlinie, a dzień później wystąpić w katowickim Spodku. Opublikowano oświadczenie ekipy artystki w tej sprawie:

„To nie jest wiadomość, którą każdy z nas chciał usłyszeć. Niestety, wielu promotorów lutowych i marcowych koncertów Tori w Europie kontynentalnej poinformowało nas, że występy te będą musiały zostać przełożone z powodu lokalnych ograniczeń spowodowanych pandemią. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że nastąpi większe złagodzenie tych ograniczeń, ale nie wszędzie to miało miejsce, a zdrowie i bezpieczeństwo ekipy, a przede wszystkim Was wszystkich, jest dla nas najważniejsze. Prosimy o zachowanie biletów, ponieważ pracujemy nad nowymi datami, kiedy znów będziemy mogli bezpiecznie być razem, o których wkrótce poinformujemy. Z przyjemnością informujemy, że obecne występy w Wielkiej Brytanii i Irlandii pozostaną bez zmian!”.

Część koncertów podczas trasy odbędzie się planowo. Jednak publiczność, która wybierała się na ten w Katowicach, musi poczekać na nowy termin. Dlatego wszystkie bilety zachowują swoją ważność na nową datę polskiego występu, która wkrótce ma zostać ogłoszona. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to zrobić w punktach, w których taki bilet kupiły.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*