Reklama

Sylwester na Stadionie Śląskim. Poradnik na imprezę

Łukasz Kądziołka
Do rozpoczęcia imprezy na Stadionie Śląskim zostało kilka godzin. Wstęp na wydarzenie  jest bezpłatny, dostępna będzie tylko część trybun. Na teren Sylwestrowej Mocy Przebojów nie będzie można wnieść alkoholu. Poniżej najważniejsze informacje.

Sylwestrowa Moc Przebojów na Stadionie Śląskim rozpocznie się o godz. 19.30. Od godz. 20.00 impreza będzie transmitowana przez 15 kamer. Na scenie wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Sławomir, Enej, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży i Feel. Artyści zagrają nie tylko swoje, ale również najbardziej znane utwory innych wykonawców. Poza tym hity zespołu Abba wykona cover band grupy, czyli „The Show a Tribute to ABBA” ze Szwecji. Sylwestrową Moc Przebojów 2018 na Stadionie Śląskim poprowadzą: Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Maciej Rock, a także Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk oraz Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

PRZECZYTAJ TEŻ: Sylwestrowa Moc Przebojów na Stadionie Śląskim. Utrudnienia dla kierowców i dodatkowa komunikacja

Wejście na teren Stadionu Śląskiego jest bezpłatne. Zapłacić będą musieli jedynie ci, którzy chcą zaparkować na jednym z ok. 1300 miejsc parkingowych przygotowanych na terenie Parku Śląskiego. Cena biletu parkingowego wynosić będzie 30 zł.

Po wejściu na teren imprezy uczestnicy mogą oglądać koncerty z płyty stadionu lub z trybun. Jednak nie wszystkie miejsca będą dostępne dla publiczności. Dodatkowa strefa zostanie wyznaczona dla osób niepełnosprawnych. Ta pomięści zaledwie 40 osób.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dodatkowe pociągi na Sylwestra na Stadionie Śląskim

Na teren Sylwestrowej Mocy Przebojów nie można wnosić napojów ani jedzenia. Wszystko można kupić na miejscu, w strefie gastronomicznej. Dodatkowo obowiązuje zakaz wnoszenia parasoli. Organizator zastrzega, ze może odmówić wstępu osobom, które są pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających czy psychotropowych.

Wszystkie szczegóły i praktyczne informacje na temat Sylwestrowej Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*